Obserwatorzy

poniedziałek, 31 grudnia 2012

Ostatni post 2012

Dziś chciałam podsumować ten rok, dla mnie i mojej rodziny bardzo udany, wiele planów zrealizowanych, między innymi jest to pierwszy rok życia naszej kruszynki :) Cudownie było obserwować jak uczy się siadać, raczkować i chodzić :) Jest to rok spełnienia marzeń o działce, co prawda masa ciężkiej pracy przy tym była ale było warto. Jest to rok ważnych decyzji i dążenia do celu raczej z większym sukcesem niż w ubiegłym. Wam chciałam bardzo podziękować ze byliście ze mną, zawsze na posterunku ,wspieraliście mnie dobrym słowem mimo że ja nie zawsze miałam czas dla Was :) 
Plany na przyszły rok ogromnie, ale na razie nie zdradzam aby nie zapeszyć :D Wam życzę Wszystkiego naj w Nowym Roku! Spełnienia marzeń, również tych głęboko ukrytych. Znalezienia skrawka nieba i bliskiego serca, które będzie to niebo z Wami dzielić.
Niech ten rok nada życiu nowych smaków, słodyczy pocałunków, pikantnej zabawy. Korzystajcie z życia ile tylko starczy tchu!!


Wykonałam jeszcze na koniec roku  z reszek gipsu serce :) Współpraca gipsu samoutwardzalnego z wałkiem ... ? super!  rewelacyjnie się wałkuje ten gips :) do odciskania motyli i kwiatków użyłam metalowych elementów bransoletki . Efekt końcowy taki .... 
Dobrej zabawy sylwestrowej Wam życzę i dużo miłości w nowym roku 2013 :* Buziaki kochani :)


3 komentarze:

  1. Śliczne serducho:)) Wszystkiego dobrego w tym Nowym Roku:))Pozdrawiam cieplutko:))

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Zapraszam na wymiankę :)pozdrowienia!

    OdpowiedzUsuń
  3. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Fajne ma kolory to serducho :)

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty